Deepcool Wave V2 Micro ATX PC case
| All | |
| Brutokaal | 3.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 217.00 mm |
| Netokaal | 3.20 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool wave v2 micro atx pc case, dp-matx-dpwave2, deepcool, jahutused

